Radziemska
   ul. Ludowa 10
   05-092 Łomianki
tel. +48 22 751 51 68 tel. kom. +48 602 581 569 fax +48 22 751 51 69 tel./fax +48 22 751 39 72 e-mail: info@radziemska.pl

Hurt / Detal / Producent

OXY CLEAN

Środek wybielająco-sanityzujący o wszechstronnym zastosowaniu

Jest to skoncentrowany preparat wybielająco-sanityzujący w postaci proszku do sporządzenia roztworu. Niszczy bakterie i wirusy występujące  w gospodarstwie domowym. Trwałość jego jest nieograniczona przy zapewnieniu właściwych warunków przechowywania to jest suche i chłodne (poniżej 30ºC) miejsce.

Produkt całkowicie bezpieczny dla środowiska naturalnego. W połączeniu z wodą następuje rozpad na składniki występujące w przyrodzie: tlen, sodę i wodę.
 
Produkt posiada Atest Higieniczny PZH Zakładu Higieny Komunalnej jako preparat dopuszczony do stosowania przy remoncie i konserwacji budynków, wewnątrz i na zewnątrz do mycia i sanityzacji powierzchni drewnianych, kamiennych, betonowych, z cegły, lastryka i tworzyw sztucznych.
 

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE:

 
  • w kuchni
  • w łazience
  • w ogrodzie
  • na campingu
  • do prania
  • do czyszczenia obić tapicerskich, dywanów i wykładzin podłogowych
  • przy remoncie i konserwacji budynków
Ze względu na swoje oczyszczające działanie oraz nie szkodliwe składniki znajduje szerokie zastosowanie w każdym indywidualnym gospodarstwie domowym jak również w zakładach małej gastronomii, pensjonatach i innych placówkach, gdzie wymagany jest wyższy od przeciętnego stopień higieny ogólnej. Szczególnie polecany jest do usuwania wszelkich przebarwień naczyń stołowych, kuchennych, tekstyliów domowych; tłustych osadów z okapów, mebli i ścian kuchennych; nalotów pleśni i glonów z budowli ogrodowych oraz dezynfekcji urządzeń sanitarnych.
 

PRZED UŻYCIEM WARTO WIEDZIEĆ:

OXY CLEAN czyści wszystko co może mieć kontakt z wodą, prócz wyrobów z żelaza i srebra.

Jego aktywność rozpoczyna się po 5 minutach od chwili rozpuszczenia w wodzie i trwa ok. 6 godzin. Po tym czasie roztwór jest nieaktywny - bezpieczny dla środowiska i można go bez obaw wylać do zlewu. Należy pamiętać, aby nie dopuszczać do wyschnięcia zwilżonej roztworem powierzchni. Po określonym czasie - zwykle wystarczy ok. ½ godziny moczenia, należy powierzchnię (np dywanu, fotela czy ściany) spłukać czystą wodą.
 

OXY CLEAN stosowany jest w różnych stężeniach w zależności od przeznaczenia według szczegółowej instrukcji załączonej do każdego opakowania OXY CLEAN – preparat wybielająco-sanityzujący

Opakowanie jednostkowe
gramatura
50 g
0,8 kg
2,8 kg
4,7 kg
25 kg
Opakowanie zbiorcze
-
-
-
-
Ilość szt. opakowań jednostkowych
25
-
-
-
-
Opakowanie transportowe
Ilość szt. opakowań jednostkowych
400
12
12
6
1
Paleta
Ilość szt. opakowań jednostkowych
8000
792
240
120
24


Kliknij teraz!
© 2017 Radziemska.pl    Wszelkie prawa zastrzeżone.    Polityka prywatności
Projektowanie stron: Neta.pl