No picture

[40 g] Nanosrebro do płukania

Zmiękcza tkaninę, zwiększa chłonność tkaniny, ułatwia prasowanie, zmiękcza wodę podczas prania, wzmacnia zdolność piorącą proszku do prania, chroni pralkę przed osadzaniem się kamienia na grzałkach oraz przed korozją.


Sprawdź koszty dostawy


(+48) 22 751 51 68

Brakuje Ci 307,26 zł

1,11 zł

Brak produktu

MINERALNY ZMIĘKCZACZ DO TKANIN 

  •         zmiękcza tkaninę (całkowicie zastępuje płyn do płukania),
  •         zwiększa chłonność tkaniny (włókna są czyste, bez śliskiej powłoki jaka osadza się na nich przy stosowaniu płynów do zmiękczania),
  •         ułatwia prasowanie (włókna są miękkie, a tkanina gładsza),
  •         zmiękcza wodę podczas prania (ogranicza osadzanie się wapnia i magnezu na tkaninie),
  •         wzmacnia zdolność piorącą proszku do prania (buforuje zasadowość kąpieli piorącej, a tym samym zabezpiecza tkaninę przed powtórnym osadzaniem się brudu z kąpieli piorącej),
  •         chroni pralkę przed osadzaniem się kamienia na grzałkach oraz przed korozją.

 

Preparat jest przeznaczony do zmiękczania m.in. bielizny dziecięcej, pieluszek, ręczników i odzieży sportowej. Polecany szczególnie dla osób uczulonych na składniki płynów zmiękczających. Do stosowania w dowolnej temperaturze dla wszystkich typów i kolorów tkanin. W przeciwieństwie do powszechnie stosowanych płynów do zmiękczania tkanin, mineralny zmiękczacz nie pozostaje na włóknach, przez co pozwala oddychać tkaninom i zwiększa ich zdolność do wchłaniania wody. Zmiękczanie tkaniny następuje poprzez mechaniczne „spulchnienie” włókien podczas prania. Preparat zmiękcza też wodę, co zmniejsza osad wapienny na upranej tkaninie, chroni pralkę przed korozją oraz ogranicza odkładanie się osadu kamiennego. Jest bezpieczny dla zdrowia człowieka i środowiska - nie zawiera zeolitu ani fosforanów. Zawiera składnik mineralny - bentonit.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Pranie mechaniczne: zawartość saszetki wsypać  razem z detergentem do pralki (ok. 7 g mineralnego zmiękczacza na 1 kg suchej tkaniny).

Namaczanie i pranie ręczne: wsypać razem z detergentem do ciepłej wody (ok. pół saszetki mineralnego zmiękczacza na ok. 5 l wody) i pozostawić tkaninę w tak przygotowanym roztworze na ok. 30 min., następnie uprać i wypłukać.

 

Po długotrwałym stosowaniu płynów do płukania efekt zmiękczający Mineralnego ZMIĘKCZACZA do tkanin może być widoczny po dwóch/trzech praniach (czyli dopiero po dokładnym usunięciu pozostałości po płynie do płukania).

 

Produkt jest: 

  •       bezwonny,
  •       przyjazny dla środowiska naturalnego,
  •       bezpieczny dla zdrowia człowieka (przebadany dermatologicznie),
  •       wygodny w użyciu (jedna saszetka zawiera jedną porcję produktu zalecaną do użycia na jedno pranie 4,5 kg tkaniny w pralce).

 

Informacje

Ilość prań 1
Opakowanie Saszetka
Opakowanie zawiera 40 g
Opakowanie zbiorcze 25 szt.
Kod kreskowy EAN-13 5904284470403
Darmowa dostawa Gdy zamówienie powyżej 307,50 zł