[25 kg] Apretura usztywniająco-wybielająca do tkanin KROCHMAL BEZ GOTOWANIA

Krochmal wybielający - usztywnia, wybiela, ułatwia prasowanie.
Jest to preparat usztywniająco-wybielający do płukania uprzednio wypranej tkaniny doskonale rozpuszczalny w chłodnej wodzie. 

UWAGA! Preparat należy powoli sypać do chłodnej wody intensywnie mieszając!


Sprawdź koszty dostawy


(+48) 22 751 51 68

Brakuje Ci 307,26 zł

258,02 zł

KROCHMAL WYBIELAJĄCY

  • usztywnia
  • wybiela
  • ułatwia prasowanie

Jest to preparat usztywniająco-wybielający do płukania uprzednio wypranej tkaniny, doskonale rozpuszczalny w chłodnej wodzie. Usztywnia i wybiela bieliznę stołową (obrusy, serwety), pościelową (poszewki, poszwy, prześcieradła, zasłony) oraz inne tkaniny wymagające krochmalenia (koszule, bluzki, fartuchy, czepki kucharskie, pielęgniarskie itp.). Roztwór o małym stężeniu znajduje również zastosowanie do wyrobów z kory. Najlepszy efekt osiąga się zanurzając kilkakrotnie tkaninę w świeżo przygotowanym roztworze.

Dzięki jego małej gęstości cząsteczki krochmalu łatwiej wnikają w głąb tkaniny i tam, między włóknami, pod wpływem wilgoci pęcznieją. Po płukaniu bieliznę lekko się odciska i pozostawia do ocieknięcia. Nie należy wirować. Po przeschnięciu, lekko wilgotną tkaninę, prasuje się lub magluje. Po takich zabiegach uzyskuje ona odpowiednią (stosownie do stężenia użytego roztworu) sztywność i gładkość powierzchni. Wyglądem przypomina nowy wyrób.
Wykrochmalona bielizna jest odporniejsza na zabrudzenia, miła w kontakcie ze skórą i przez długi czas utrzymuje przyjemny zapach świeżości. 

Znakomita rozpuszczalność w wodzie o temperaturze pokojowej oraz wygodne opakowania naszego KROCHMALU WYBIELAJĄCEGO czynią go prostym i łatwym w użyciu.

Produkt jest: 

  • Ekologiczny - przyjazny dla środowiska, wyprodukowany na bazie naturalnych składników w 100% ulegających biodegradacji
  • Bezpieczny - przebadany dermatologicznie, łagodny w działaniu, nie niszczy tkanin
  • Ekonomiczny - pomaga oszczędzać czas oraz energię (nie wymaga gotowania)

Informacje

Opakowanie worek PE + papier
Opakowanie zawiera 25 kg
Kod kreskowy EAN-13 5904284020783
Wysyłamy w ciągu 24h
Darmowa dostawa Gdy zamówienie powyżej 307,50 zł