[40 g] Nanosrebro do płukania

Sanityzuje i hamuje rozwój mikroorganizmów, zmiękcza tkaninę, wygładza - tkanina staje się przyjemna w dotyku, zmiękcza wodę użytą do płukania, czyści i dezynfekuje cały układ pralki, poprawia właściwości antystatyczne tkanin.


Sprawdź koszty dostawy


(+48) 22 751 51 68

Brakuje Ci 307,26 zł

2,82 zł

NANOSREBRO DO PŁUKANIA

 • sanityzuje i hamuje rozwój mikroorganizmów (posiada właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze, grzybobójcze i antypleśniowe),
 • zmiękcza tkaninę (może zastępować płyn do płukania),
 • wygładza – tkanina staje się przyjemna w dotyku (efektywnie usuwa z upranej tkaniny osady wapnia i magnezu powstałe z twardej wody),
 • zmiękcza wodę użytą do płukania,
 • czyści i dezynfekuje cały układ pralki (efektem jest czysta pralka bez przykrego zapachu oraz zmniejszenie ilości osadu kamienia),
 • poprawia właściwości antystatyczne tkanin.


Bezpieczny dla zdrowia człowieka i środowiska (nanosrebro w postaci niejonowej).


Preparat jest przeznaczony do sanityzacji m.in. bielizny dziecięcej, pieluszek, ręczników, pościeli, ubrań codziennego użytku (przede wszystkim tych narażonych na zapocenie) oraz odzieży sportowej. Polecany dla osób z delikatną i wrażliwą skórą, ponieważ dla nich szczególnie ważną cechą jest odczyn pH stosowanych środków do płukania. Neutralizuje zasadowość pranej bielizny – zmienia odczyn upranej tkaniny na bardziej zbliżony do naturalnej wartości pH skóry człowieka.


Nanocząstki srebra zabijają różnego rodzaju bakterie, wirusy i grzyby (drożdże i pleśnie).


Rozpuszczony proszek należy dodawać do ostatniego płukania.

Do stosowania w dowolnej temperaturze dla wszystkich typów i kolorów tkanin.

Poprzez użycie naszego preparatu wprowadza się na powierzchnię już upranych i wstępnie wypłukanych tkanin nanosrebro. Składnikiem tego produktu jest srebro w postaci płatków. Posiadają one zdolność mocnego przylegania do włókien, a zatem do mniejszych ich strat podczas wypompowywania wody z pralki i procesu suszenia, w przeciwieństwie do stosowanych w podobnych wyrobach cząstek o innych kształtach lub srebra w postaci jonowej.

                                                                                             

Zawarte w wodzie srebro wzmacnia sanityzację upranych tekstyliów niszcząc drobnoustroje, które pozostały (szczególnie przy często stosowanym praniu niskotemperaturowym (20 - 60 OC)), następnie poprzez swoje działanie antybakteryjne i antygrzybicze ogranicza namnażanie się tych mikroorganizmów na tkaninie, głównie na bieliźnie, gdzie ich rozwój ma najlepsze warunki (ciepło, wilgoć), eliminując w ten sposób przykry zapach i powstawanie plam.            

                                                                                                                                

Szerokie zastosowanie NANOSREBRA do płukania, m.in.:

 • tkaniny (bielizna, pościel, ubrania codziennego użytku szczególnie koszule / bluzki, skarpety oraz odzież ochronna / robocza) - zaimpregnowane płatkami nanosrebra zachowują sterylność i brak zapachu potu do następnego prania. Nieprzyjemny zapach potu powstaje w wyniku jego rozkładu przez bakterie. Nanosrebro niszczy bakterie w tkaninie i zapobiega tym samym procesowi rozkładu potu, a co za tym idzie przykremu zapachowi. Stosując nasz preparat dodatkowo poprawią się właściwości antystatyczne tkaniny.

W okresie letnim ubrania lepiej odbijają promieniowanie słoneczne oraz łatwiej odprowadzają nadmiar ciepła z organizmu.

Nasza bielizna (ubrania) pokryte nanocząsteczkami srebra zdecydowanie podniosą komfort życia.

 • pościel, pokrowce materaców – Nanosrebro zwalcza siedliska bakterii (główny pokarm roztoczy), działa jak środek biobójczy nowej generacji. Wszystkie dotychczasowe metody biobójcze skupiały się na doraźnej dezynfekcji. Zaraz po wyschnięciu lub odparowaniu środka biobójczego bakterie mogły namnażać się ponownie. Nasze NANOSREBRO do płukania działa inaczej. Ze względu na swoją budowę, cząsteczki w postaci płatków, mocno przylegają do włókien tekstyliów. Wynikiem tego zjawiska jest uzyskanie efektu działania antybakteryjnego również po wysuszeniu tkaniny i w trakcie jej użytkowania, aż do następnego prania. Płucząc pokrowiec materaca nanocząsteczki srebra dodatkowo tworzą barierę dla fal elektromagnetycznych – promieniowania żył wodnych.
 • obuwie - buty są szczególnym miejscem dla rozwoju bakterii: ciepło, wilgoć i dużo potu jako pożywka dla mikroorganizmów. Do obuwia, które można prać lub jego elementów np. wkładek polecamy nasze NANOSREBRO do płukania. Jego zdolność bakteriobójcza zapewni skuteczną ochronę przed rozwojem bakterii i grzybów. W znacznym stopniu ograniczy lub wręcz zapobiegnie powstawaniu przykrego zapachu.
 • maski ochronne – po starannym ich upraniu, wypłukane w NANOSREBRZE  nie tylko staną się bardziej wolne od drobnoustrojów, ale także osadzone na nich cząstki nanosrebra, dzięki ich właściwościom biobójczym, będą stanowić barierę dodatkowo chroniącą użytkownika przed unoszącymi się w powietrzu i osadzającymi się na masce, podczas oddychania, bakteriami i wirusami. Ograniczą także namnażanie się drobnoustrojów powodowane zawilgoceniem się maski podczas oddychania co jest szczególnie ważne przy dłuższym jej używaniu.

                                                

Nie zawiera kompozycji zapachowych. Przebadany dermatologicznie.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Pranie mechaniczne: zawartość saszetki rozpuścić w ok. 100 ml wody i wlać do pralki do ostatniego płukania (ok. 9 g NANOSREBRA do płukania na 1 kg suchej tkaniny). Wirować na niższych obrotach.

Pranie ręczne: wsypać do ostatniego płukania (ok. pół saszetki NANOSREBRA do płukania na ok. 5 l wody), następnie wypłukać i delikatnie odcisnąć.


[40 g] Nanosrebro do płukania

 • Płukanka do skarpet
 • Do płukania ubranek dziecięcych

Informacje

Ilość prań 1
Opakowanie Saszetka
Opakowanie zawiera 40 g
Opakowanie zbiorcze 25 szt.
Kod kreskowy EAN-13 5904284470403
Darmowa dostawa Gdy zamówienie powyżej 307,50 zł