[50 g] Środek wybielająco-sanityzujący o wszechstronnym zastosowaniu OXY CLEAN

Jest to skoncentrowany preparat wybielająco-sanityzujący w postaci proszku do sporządzenia roztworu. Niszczy bakterie i wirusy występujące w gospodarstwie domowym.


Sprawdź koszty dostawy


(+48) 22 751 51 68

Brakuje Ci 307,26 zł

2,03 zł

OXY CLEAN jest to skoncentrowany preparat wybielająco-sanityzujący w postaci proszku do sporządzenia roztworu. Niszczy bakterie i wirusy występujące w gospodarstwie domowym. 

Trwałość jego jest nieograniczona przy zapewnieniu właściwych warunków przechowywania to jest suche i chłodne (poniżej 30ºC) miejsce.

Produkt całkowicie bezpieczny dla środowiska naturalnego. W połączeniu z wodą następuje rozpad na składniki występujące w przyrodzie: tlen, sodę i wodę.
 
 

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE:

  • w kuchni
  • w łazience
  • w ogrodzie
  • na campingu
  • do prania
  • do czyszczenia obić tapicerskich, dywanów i wykładzin podłogowych
  • przy remoncie i konserwacji budynków
Ze względu na swoje oczyszczające działanie oraz nieszkodliwe składniki znajduje szerokie zastosowanie w każdym indywidualnym gospodarstwie domowym jak również w zakładach małej gastronomii, pensjonatach i innych placówkach, gdzie wymagany jest wyższy od przeciętnego stopień higieny ogólnej. Szczególnie polecany jest do usuwania wszelkich przebarwień naczyń stołowych, kuchennych, tekstyliów domowych; tłustych osadów z okapów, mebli i ścian kuchennych; nalotów pleśni i glonów z budowli ogrodowych oraz dezynfekcji urządzeń sanitarnych.
 
PRZED UŻYCIEM WARTO WIEDZIEĆ:

OXY CLEAN czyści wszystko co może mieć kontakt z wodą, prócz wyrobów z żelaza i srebra.

Jego aktywność rozpoczyna się po 5 minutach od chwili rozpuszczenia w wodzie i trwa ok. 6 godzin. Po tym czasie roztwór jest nieaktywny - bezpieczny dla środowiska i można go bez obaw wylać do zlewu. Należy pamiętać, aby nie dopuszczać do wyschnięcia zwilżonej roztworem powierzchni. Po określonym czasie - zwykle wystarczy ok. ½ godziny moczenia, należy powierzchnię (np dywanu, fotela czy ściany) spłukać czystą wodą.
 
OXY CLEAN stosowany jest w różnych stężeniach w zależności od przeznaczenia według szczegółowego opisu na opakowaniu.


Informacje

Opakowanie Saszetka
Opakowanie zawiera 50 g
Opakowanie zbiorcze 25 szt.
Kod kreskowy EAN-13 5904284215103
Wysyłamy w ciągu 24h
Darmowa dostawa Gdy zamówienie powyżej 307,50 zł