[25 kg] Wybielacz tlenowy do tkanin OXY-BIEL

OXY-BIEL - wybiela, odplamia, ożywia kolor. Jest to superkoncentrat wspomagający pranie. Przeznaczony do wybielania przez namaczanie lub jako dodatek wzmacniający działanie proszków do prania.


Sprawdź koszty dostawy


(+48) 22 751 51 68

Brakuje Ci 307,26 zł

545,73 zł

OXY-BIEL 

 • wybiela
 • odplamia
 • ożywia kolor
Jest to ultrakompakt (najwyższy stopień stężenia produktu spotykany w handlu) wspomagający pranie. Przeznaczony do wybielania przez namaczanie lub jako dodatek wzmacniający działanie proszków do prania. Może być użyty do tkanin białych i wielobarwnych, trwale barwionych z różnego rodzaju włókien prócz wełny i jedwabiu naturalnego. Wyjątkowa kombinacja substancji czynnych z aktywnym tlenem pozwala usunąć plamy z kawy, herbaty, soków, czerwonego wina, itp. Nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia ustępują już po kilku praniach lub zamaczaniach.

Dodanie preparatu OXY-BIEL do prania zasadniczego sprawia, że czystość wnika głęboko we włókna tkaniny dzięki jego działaniu antybakteryjnemu, co w dużym stopniu dezynfekuje i usuwa przykry zapach. 
Tkaniny białe uzyskują świeżość i czystość bez śladu szarego czy żółtego przebarwienia. 
Tkaniny wielobarwne zachowują swoje kolory.

Najlepsze wyniki można osiągnąć piorąc w wodzie gorącej (60 - 95ºC). Prane w niższych temperaturach tkaniny delikatne należy moczyć w roztworze wybielacza OXY-BIEL, ewentualnie z dodatkiem proszku piorącego UNI-BIEL, przez kilka godzin. Dłuższe moczenie bielizny w letniej wodzie z dodatkiem naszych preparatów przed praniem jest bardziej skuteczne niż zwiększona ilość środka piorącego użyta w praniu zasadniczym.
Produkt jest:
 • Ekologiczny – ulega biodegradacji, produkowany z najlepszych surowców renomowanych firm światowych i polskich.
 • Ekonomiczny – pomaga oszczędzać energię elektryczną działając już w niskich temperaturach.
 • Bezpieczny:
  • dla ludzi - przebadany dermatologicznie,
  • dla tkanin - nie zawiera chloru,
  • dla pralki - zawiera krzemiany chroniące pralkę przed korozją, oraz ograniczające w sposób znaczący osadzanie się kamienia na grzałkach.

Wewnątrz opakowania znajduje się praktyczna miarka do właściwego dozowania proszku.

Informacje

Ilość prań 714
Opakowanie Wiadro
Opakowanie zawiera 25 kg
Kod kreskowy EAN-13 5904284026983
Wysyłamy w ciągu 24h
Darmowa dostawa Gdy zamówienie powyżej 307,50 zł